Co nowego na blogu?
Techniki nadruku na torbie papierowej. Różnice między sitodrukiem a offsetem.

Sitodruk jest idealnym rozwiązaniem na zadruk dużej płaskiej powierzchni, ale żeby jednak wykonać taki wydruk musimy przejść odpowiedni proces przygotowawczy – musimy przygotować matrycę z Twoim projektem. Matryca to nic innego jak rama aluminiowa, na którą naciągamy gęstą siatkę ~ 200 oczek na 1 cm2. Tak przygotowaną siatkę pokrywamy specjalną emulsją światłoczułą...

Torby papierowe z nadrukiem - rodzaje, wykończenia i właściwości

Na początku 2018 roku uruchomiliśmy możliwość zamawiania toreb papierowych z własnym nadrukiem za pomocą naszego sklepu internetowego, zrealizowaliśmy już sporo ciekawych projektów, trudnych nadruków oraz odpowiedzieliśmy na ogrom maili związanych z zapytaniem o torby. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najczęściej zadawane pytania nie tylko z odpowiedzią, ale również i odpowiednim wyjaśnieniem. Jeżeli jeszcze nie było Ci dane zamawianie toreb przez Internet – poświeć 5 minut na ten wpis i odbądź z nami podróż w świat toreb reklamowych.

Torby papierowe z nadrukiem kolorowe z wysokiej klasy z papieru eko oraz kraft z uchwytami skręcanymi.

Nadruk wykonywany jest na gotowych torbach metodą sitodrukową o intensywnym natężeniu koloru, torbę możemy znakować maksymalnie do 4 kolorów. Torby w podziale na prążkowane oraz gładkie. Każda z toreb posiada papierowy ucwhyt skręcany, w torbach prążkowanych uchwyt występuje w kolorze czarnym z wyjątkiem torby w kolorze srebrnym, gdzie uchwyt jest w kolorze białym.

Torby dostępne w popularnych kolorach takich jak: czarny, czerwony, granatowy, srebrny, zielony, pomarańczowy oraz żółty.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów w związku z czym w naszym sklepie dostępne są różne rozmiary toreb. Udostępniamy również siatkę do przygotowania projektu graficznego na karcie produktu. Minimalne zamówienie na torby papierowe z nadrukiem z papieru eko lub kraft wynosi 150 sztuk.

Torby papierowe z nadrukiem w różnych kolorach są doskonałą alternatywą dla firm, które posiadają w swojej identyfikacji wizualnej powyższe kolory.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl