Co nowego na blogu?
Techniki nadruku na torbie papierowej. Różnice między sitodrukiem a offsetem.

Sitodruk jest idealnym rozwiązaniem na zadruk dużej płaskiej powierzchni, ale żeby jednak wykonać taki wydruk musimy przejść odpowiedni proces przygotowawczy – musimy przygotować matrycę z Twoim projektem. Matryca to nic innego jak rama aluminiowa, na którą naciągamy gęstą siatkę ~ 200 oczek na 1 cm2. Tak przygotowaną siatkę pokrywamy specjalną emulsją światłoczułą...

Torby papierowe z nadrukiem - rodzaje, wykończenia i właściwości

Na początku 2018 roku uruchomiliśmy możliwość zamawiania toreb papierowych z własnym nadrukiem za pomocą naszego sklepu internetowego, zrealizowaliśmy już sporo ciekawych projektów, trudnych nadruków oraz odpowiedzieliśmy na ogrom maili związanych z zapytaniem o torby. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najczęściej zadawane pytania nie tylko z odpowiedzią, ale również i odpowiednim wyjaśnieniem. Jeżeli jeszcze nie było Ci dane zamawianie toreb przez Internet – poświeć 5 minut na ten wpis i odbądź z nami podróż w świat toreb reklamowych.

Rollup, rollbaner, rolap, a może rolbaner?

Bez wątpienia to nadal najczęściej wybierany sposób prezentacji komunikatu reklamowego. Proste, stylowe, atrakcyjne – roll upy od lat cieszą się popularnością. Te uniwersalne systemy wystawiennicze pomogą wypromować każdą markę. Rozwiązania te są najłatwiejsze w użyciu, grafika jest umieszczona w kasecie i jest po prostu wyciągana, a następnie mocowana na końcówce masztu.

Dzięki swojej wszechstronności i szerokiej ofercie, roll upy są dostosowane do każdego budżetu i każdej sytuacji. Łatwa wymiana grafiki pozwoli na ich wielokrotne użycie.

Rollup to jedne z najbardziej popularnych rozwiązań na rynku. Są efektywne, wygodne w transporcie i łatwe w montażu. Niezależnie od tego czy komunikat wizualny ma być zastosowany w punkcie sprzedaży, na stoisku targowym, w biurze czy na ladzie w recepcji, w naszej ofercie na pewno znajdzie się odpowiednie rozwiązanie.

Wybór wielkości zależy od miejsca zastosowania systemu. Nasza gama to systemy od szerokości od 85 cm do 3 m i, w większości przypadków, o regulowanej wysokości nawet do 3 m!

Rozmiary rollup, które znajdziesz w naszej ofercie (szerokość x wysokość):

 • 85 x 200 cm
 • 100 x 200 cm
 • 120 x 200 cm
 • 150 x 200 cm
 • 200 x 200 cm

W zależności od potrzeb i budżetu wybierać można spośród rollupów ekonomicznych, standardowych, premium i ultrapremium.

Wydruki do rollup są drukowane na dwóch rodzajach materiału zwykły baner frontlint oraz dedykowany materiał do wydruku do rollupów czyli blockout, dzięki czemu nasze roll-up'y nie posiadają zawiniętych boków. Cała konstrukcja wraz z wydrukiem jest bardzo łatwa do transportu dzięki torbie transportowej.

Czy warto kupić tani rollup?

Rynek dostawców gotowych konstrukcji jest bardzo duży, zamówienia są realizowane bezpośrednio przez producentów roll-up jak i agencje reklamowe. Szybkie spojrzenie na rynek online pokaże ogromną różnicę w cenach i specyfikacjach. Jak myślisz, dlaczego jest tak wiele różnic w cenach?

Niektórzy sprzedawcy sprzedają rozwiązania bardzo budżetowych roll-upów  za około 70 zł netto, skąd te niskie ceny? To proste, spójrz na specyfikację wydruku graficznego, a zobaczysz, że używają standardowego materiału PCV. Zamieniają materiał dedykowany do wydruków roll-upów na tańszy, który powoduje kilka problemów:

 • grafika nie zatrzymuje światła
 • grafika nie będzie leżała płasko, jak możesz przeczytać na naszym blogu, będzie się dość mocno zwijać po lewej i prawej krawędzi przez co całość wygląda bardzo nieestetycznie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, każdy ma możliwość wyboru materiału do druku na karcie produktu w sklepie.

 Jak wybrać odpowiedni rollup z wydrukiem?

Wybierz odpowiedni rollup z naszej oferty kierując się poniższymi kryteriami:

 1. Gdzie system będzie używany - w pomieszczeniu czy na zewnątrz?

 2. Jak często rollup będzie używany? Okazjonalnie czy regularnie?

 3. Jaką przestrzenią dysponujesz?

 4. Czy konieczna będzie samodzielna zmiana grafiki?

 5. Na jakim materiale chcesz wydrukować grafikę?

 6. Jaki budżet możesz przeznaczyć na ten system?

 

Rozwiązania typu rollup są od dawna podstawowym narzędziem marketingowym każdych targów, eventów i spotkań. Są ekonomiczne, mobile, nadają się do wielokrotnego użytku. Ponadto są łatwe w montażu i użytkowaniu, dzięki czemu są idealne zarówno dla doświadczonych użytkowników jak i nowicjuszy. Dzięki rollup przyciągasz uwagę odwiedzających i klientów na dużym obszarze. Naszą rolą jest dostawa systemu, który spełni te założenia.

Szczególnie popularne są formaty 85 x 200 cm lub 100 x 200 cm. 

Zamówienia na roll-up realizujemy standardowo w ciągu 4 dni roboczych, istnieje możliwość realizacji expres w 48h.  Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami lub zadzwoń pod numer 791-431-002

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl