Co nowego na blogu?
Techniki nadruku na torbie papierowej. Różnice między sitodrukiem a offsetem.

Sitodruk jest idealnym rozwiązaniem na zadruk dużej płaskiej powierzchni, ale żeby jednak wykonać taki wydruk musimy przejść odpowiedni proces przygotowawczy – musimy przygotować matrycę z Twoim projektem. Matryca to nic innego jak rama aluminiowa, na którą naciągamy gęstą siatkę ~ 200 oczek na 1 cm2. Tak przygotowaną siatkę pokrywamy specjalną emulsją światłoczułą...

Torby papierowe z nadrukiem - rodzaje, wykończenia i właściwości

Na początku 2018 roku uruchomiliśmy możliwość zamawiania toreb papierowych z własnym nadrukiem za pomocą naszego sklepu internetowego, zrealizowaliśmy już sporo ciekawych projektów, trudnych nadruków oraz odpowiedzieliśmy na ogrom maili związanych z zapytaniem o torby. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najczęściej zadawane pytania nie tylko z odpowiedzią, ale również i odpowiednim wyjaśnieniem. Jeżeli jeszcze nie było Ci dane zamawianie toreb przez Internet – poświeć 5 minut na ten wpis i odbądź z nami podróż w świat toreb reklamowych.

Ścianki tekstylne HOP-UP i SEG

Ścianki tekstylne HOP-UP to proste i uniwersalne rozwiązanie, które można rozłożyć w kilka sekund. Mają lekką wytrzymałą ramę w prostym lub łukowym kształcie. Niebywałą zaletą ścianek HOP-UP jest to, że można składać ją razem z grafiką.

Wszyscy wystawcy, którzy szukają profesjonalnej ścianki reklamowej w rozsądnym budżecie nie muszą już więcej szukać. W ofercie naszego sklepu znajdziesz ścianki HOP-UP, które pozwolą stworzyć Ci stoisko wystawiennicze, które jest mobilne, przystępne cenowo i bardzo eleganckie.

Ścianki HOP-UP oferują jedną z najlepszych jakości w swojej półce cenowej. Nie musisz być wielką korporacją, aby móc sobie pozwolić na profesjonalne stoisko wystawiennicze. Rozłożenie i złożenie ścianki zajmuje tylko kilka sekund - dzięki temu oszczędzasz czas swój lub swoich pracowników umożliwiając im wykonywanie innych zadań. Wydruk może zostać przymocowany bezpośrednio do konstrukcji i razem z nim może być chowany do kufra transportowego. Zastosowanie tkaniny poliestrowej w druku pozwala na pranie, suszenie i prasowanie wydruku bez utraty jakości. Tak zadbany wydruk posłuży Ci przez wiele lat. Każda ścianka HOP-UP posiada torbę transportową, która zapewnia Ci 100% mobilności dodatkowo zabezpieczając Twoją ściankę reklamową na czas podróży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl