Co nowego na blogu?
Techniki nadruku na torbie papierowej. Różnice między sitodrukiem a offsetem.

Sitodruk jest idealnym rozwiązaniem na zadruk dużej płaskiej powierzchni, ale żeby jednak wykonać taki wydruk musimy przejść odpowiedni proces przygotowawczy – musimy przygotować matrycę z Twoim projektem. Matryca to nic innego jak rama aluminiowa, na którą naciągamy gęstą siatkę ~ 200 oczek na 1 cm2. Tak przygotowaną siatkę pokrywamy specjalną emulsją światłoczułą...

Torby papierowe z nadrukiem - rodzaje, wykończenia i właściwości

Na początku 2018 roku uruchomiliśmy możliwość zamawiania toreb papierowych z własnym nadrukiem za pomocą naszego sklepu internetowego, zrealizowaliśmy już sporo ciekawych projektów, trudnych nadruków oraz odpowiedzieliśmy na ogrom maili związanych z zapytaniem o torby. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najczęściej zadawane pytania nie tylko z odpowiedzią, ale również i odpowiednim wyjaśnieniem. Jeżeli jeszcze nie było Ci dane zamawianie toreb przez Internet – poświeć 5 minut na ten wpis i odbądź z nami podróż w świat toreb reklamowych.

Torby papierowe na wino z nadrukiem. W ofercie naszego sklepu możemy wydzielić specjalną kategorię toreb, które znajdują swoje zastosowanie nie tylko podczas eventów, cateringów czy wręczania gadżetów. Aktualnie znajdują się w niej 4 rozmiary, 3 modele toreb laminowanych, które możemy dowolnie zadrukować oraz 1 model torby papierowej ekonomicznej na której możemy nadrukować do 4 kolorów metodą sitodruku.

Realizujemy zamówienia od 100 sztuk toreb laminowanych oraz od 150 sztuk toreb ekonomicznych.

Torby papierowe na alkohol z nadrukiem to uniwersalne rozwiązanie na wręczenie dowolnego rodzaju alkoholu w elegancki sposób, a druk Twojego logotypu pomoże wzmocnić świadomość Twojej marki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl