Ścianki POP-UP

Ścianka POP-UP łukowa sprężynowa z wydrukiem WALL S
Producent: Fordisplay - ścianki tekstylne FORWALL Dostępność: dostępny
Ścianka POP-UP łukowa sprężynowa z wydrukiem WALL S
Cena brutto: 1 943,75 zł (netto: 1 580,28 zł )
zobacz więcej
Ścianka POP-UP prosta sprężynowa z wydrukiem WALL S
Producent: Fordisplay - ścianki tekstylne FORWALL Dostępność: dostępny
Ścianka POP-UP prosta sprężynowa z wydrukiem WALL S
Cena brutto: 2 031,61 zł (netto: 1 651,72 zł )
zobacz więcej
Ścianka tekstylna prosta Embrace ECO z wydrukiem
Producent: Fordisplay - ścianki reklamowe Dostępność: dostępny
Ścianka tekstylna prosta Embrace ECO z wydrukiem
Cena brutto: 2 321,83 zł (netto: 1 887,67 zł )
zobacz więcej
Ścianka tekstylna prosta Embrace+ z wydrukiem
Producent: Fordisplay - ścianki reklamowe Dostępność: dostępny
Ścianka tekstylna prosta Embrace+ z wydrukiem
Cena brutto: 4 153,10 zł (netto: 3 376,50 zł )
zobacz więcej

Ścianki POP-UP z wydrukiem

W ofercie sklepu internetowego fordisplay.pl znajdziesz szeroką ofertę systemów wystawienniczych. Jednymi z najczęstszych sprzedających się systemów to klasyczne ścianki reklamowe znane również jako ścianki POP-UP. Są idealnym systemem wystawienniczym - występują w różnych kształtach, takich jak POP-UP łukowy lub POP-UP prosty. Istnieje możliwość zbudowania ścianki w kształcie litery L, aby dopasować powierzchnię wystawienniczą do konkretnych potrzeb. Ścianki reklamowe POP-UP są idealnym rozwiązaniem na wystawy i targi ze względu na swój przenośny charakter ramy i łatwość montażu. Po rozłożeniu ścianki wydrukowane panele graficzne są mocowane do ramy.

Ścianki POP-UP sklep internetowy

Dostarczamy gotowe ścianki POP-UP na targi i konferencje w całej Polsce. Ten model ścianek reklamowych w dalszym ciągu pozostaje bardzo popularnym rozwiązaniem zagospodarowania przestrzeni na stoiskach targowych ze względu na dużą elastyczność, przystępność cenową oraz łatwość i bezpieczeństwo transportu.

Ścianki POP-UP magnetyczne

To rodzaje ścianek reklamowych z segmentu premium. Bardzo dobre dopasowanie grafiki, brak widocznych mocowań na górnej części konstrukcji, samozatrzaskująca się magnetyczna i przede wszystkim bardzo lekka aluminiowa konstrukcja. Ścianki magnetyczne są bardzo często wybierane przez firmy zwracające uwagę na bardzo dobrą jakość wykonania. Kolejnym argumentem przemawiającym za zakupem tego typu ścianki jest również bardzo częsta zmiana lokalizacji, szybki montaż i demontaż.

Ścianki POP-UP standardowe

Najpopularniejszy rodzaj ścianek z segmentu standard. Panele graficzne są zawieszane na specjalnych wypustach na górnej części konstrukcji. Dzięki zastosowaniu taśm magnetycznych panele dopasowują się do konstrukcji tworząc jednolitą całość.

Ścianki POP-UP łukowe

Doskonale sprawdzają się na wąskich powierzchniach wystawienniczych tworząc łukowe zagospodarowanie przestrzeni. Bardzo często występują na stoiskach targowych w towarzystwie roll-up'ów oraz stojaków na ulotki. Do wyboru w naszym sklepie znajdziesz ścianki z torbą transportową lub torbą plastikową pełniąca funkcję trybunki.

Ścianki POP-UP proste

Wszędzie tam gdzie masz do zagospodarowania szeroką, ale za to nie głęboką przestrzeń wystawienniczą. Idealnie sprawdza się podczas targów, eventów (również na zewnątrz). W czasie kiedy nie pełni swojej podstawowej roli na targach, bardzo często zostaje do niej zamówiony drugi wydruk, dzięki któremu ścianka może pełnić swoją rolę również w holu na wejściu do firmy.

Dlaczego ścianka POP-UP jest właściwym wyborem dla Twojej firmy?

  • różnorodność - ścianki pop-up są dostępne w wielu konfiguracjach i rozmiarach
  • łatwość rozkładania - jedna osoba może rozłożyć ściankę niezależnie od jej wielkości, nie musi wykorzystywać do tego żadnych narzędzi
  • opcje graficzne - panele na ściance możesz bardzo łatwo wymienić. Dzięki temu możesz zmieniać grafikę bez potrzeby zakupu kolejnej konstrukcji
  • elastyczność - do ścianek możesz bez problemu dołączyć różne akcesoria takie jak uchwyt na ulotki lub monitor
  • lekkość - podstawą naszych ścianek jest lekka aluminiowa rama z mocowaniem magnetycznym lub sprężynowym
  • mobilność - wszystkie ścianki reklamowe w ofercie naszego sklepu są kompaktowe. Rozkładasz, pakujesz do torby lub kufra i po kłopocie.

 

Jako opcję alternatywną do standardowych ścianek POP-UP warto również wypróbować ścianki reklamowe tekstylne, które zamiast wydruku grafiki na panelach PCV posiadają grafikę wydrukowaną na materiale tekstylnym, który naciąga się na aluminiową konstrukcję. Ścianki tekstylne HOP-UP wykorzystują prawie ten sam rodzaj konstrukcji, jednak dużą zaletą tych ścianek jest to, że można ją złożyć bez demontażu grafiki.

Jeżeli jednak nie masz wystarczającej powierzchni wystawienniczej, sprawdź takie rozwiązania jak roll-up lub standy tekstylne.

Zamawiając systemy wystawiennicze w fordisplay.pl oszczędzasz czas i pieniądze. Jeżeli potrzebujesz pomocy w znalezieniu swojego rozwiązania z zakresie systemów wystawienniczych skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich potrzebach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl