Opcje przeglądania
Co nowego na blogu?
Techniki nadruku na torbie papierowej. Różnice między sitodrukiem a offsetem.

Sitodruk jest idealnym rozwiązaniem na zadruk dużej płaskiej powierzchni, ale żeby jednak wykonać taki wydruk musimy przejść odpowiedni proces przygotowawczy – musimy przygotować matrycę z Twoim projektem. Matryca to nic innego jak rama aluminiowa, na którą naciągamy gęstą siatkę ~ 200 oczek na 1 cm2. Tak przygotowaną siatkę pokrywamy specjalną emulsją światłoczułą...

Torby papierowe z nadrukiem - rodzaje, wykończenia i właściwości

Na początku 2018 roku uruchomiliśmy możliwość zamawiania toreb papierowych z własnym nadrukiem za pomocą naszego sklepu internetowego, zrealizowaliśmy już sporo ciekawych projektów, trudnych nadruków oraz odpowiedzieliśmy na ogrom maili związanych z zapytaniem o torby. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najczęściej zadawane pytania nie tylko z odpowiedzią, ale również i odpowiednim wyjaśnieniem. Jeżeli jeszcze nie było Ci dane zamawianie toreb przez Internet – poświeć 5 minut na ten wpis i odbądź z nami podróż w świat toreb reklamowych.

Stoiska promocyjne z wydrukiem są estetyczną i niedrogą formą promocji. Spotykane są najczęściej podczas promocji w supermarketach lub akcjach promocyjnych, które bardzo często zmieniają lokalizację. Wybór lady promocyjnej z wydrukiem jest podyktowany nie tylko niską ceną, ale także mobilnością stoiska. Każde ze stoisk czy to tekstylne czy z wydrukiem na PCV jest bardzo łatwe do złożenia i rozłożenia. Przemyślana konstrukcja umożliwia szybki montaż bez użycia narzędzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl