Co nowego na blogu?
Techniki nadruku na torbie papierowej. Różnice między sitodrukiem a offsetem.

Sitodruk jest idealnym rozwiązaniem na zadruk dużej płaskiej powierzchni, ale żeby jednak wykonać taki wydruk musimy przejść odpowiedni proces przygotowawczy – musimy przygotować matrycę z Twoim projektem. Matryca to nic innego jak rama aluminiowa, na którą naciągamy gęstą siatkę ~ 200 oczek na 1 cm2. Tak przygotowaną siatkę pokrywamy specjalną emulsją światłoczułą...

Torby papierowe z nadrukiem - rodzaje, wykończenia i właściwości

Na początku 2018 roku uruchomiliśmy możliwość zamawiania toreb papierowych z własnym nadrukiem za pomocą naszego sklepu internetowego, zrealizowaliśmy już sporo ciekawych projektów, trudnych nadruków oraz odpowiedzieliśmy na ogrom maili związanych z zapytaniem o torby. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najczęściej zadawane pytania nie tylko z odpowiedzią, ale również i odpowiednim wyjaśnieniem. Jeżeli jeszcze nie było Ci dane zamawianie toreb przez Internet – poświeć 5 minut na ten wpis i odbądź z nami podróż w świat toreb reklamowych.

Ścianki reklamowe tekstylne

Lekki przenośny system rur aluminiowych, które składa się bez użycia narzędzi sprawia, że ten rodzaj systemu wystawienniczego jest jednym z aktualnych bestsellerów. Tego typu rozwiązania są widoczne na każdych tragach, eventach i wydarzeniach. Bez problemu znajdują zastosowanie również w eventach odbywających się na świeżym powietrzu.

Najnowsze rozwiązania oferują technologię rozciągliwych tkanin, która pozwala uzyskać maksymalną funkcjonalność, lekkość przenoszenia, nowoczesny styl i prostą konfigurację. W sklepie fordisplay.pl kupisz kompletne tekstylne systemy wystawiennicze o różnych kształtach (proste, łukowe, serpentyna). Jedną z wielu zalet ścianek reklamowych tekstylnych jest mobilność. Konstrukcja wykonana z aluminiowych rur, które łączą się ze sobą tworząc ramę, na którą naciągasz gotowy wydruk. Po złożeniu ścianka razem z wydrukiem mieści się w wygodnej i lekkiej torbie transportowej. Kolejną zaletą jest możliwość prania, prasowania, składania lub zwijania wydruku, który ostatecznie zajmuje niewiele miejsca, dużo mniej niż w przypadku ścianek POP-UP, gdzie panele są zwijane do torby transportowej.

Ścianka tekstylna łukowa

Do wyboru w naszym sklepie oddajemy 12 rozmiarów ścianek tekstylnych łukowych o szerokości od 2,4 m do 6 m. Ten model ścianki doskonale sprawdza się na wąskich powierzchniach wystawienniczych, dzięki łukowej konstrukcji możesz zagospodarować więcej przestrzeni wystawienniczej niż w przypadku ścianki prostej. Jeżeli Twoje stoisko wystawiennicze znajduje się w otwartej przestrzeni z ruchem dwukierunkowym to doskonałym rozwiązaniem jest ścianka reklamowa z wydrukiem dwustronnym.

Ścianka tekstylna prosta

Idealna wszędzie tam gdzie masz do dyspozycji szeroką powierzchnię wystawienniczą. Dzięki ramie wykonanej z rur albuminowych o średnicy ~ 32 mm zajmuje niewiele miejsca, co za tym idzie, może być również doskonałym zagospodarowaniem przestrzeni np. w holu na wejściu do firmy. Wydruk na tkaninie jest bardzo trwały, cechuje się wysoką jakością i dużą rozdzielczością. Nie blaknie, nie łuszczy się, ani nie pęka.

Ścianki materiałowe

Zastosowanie tekstylnych systemów wystawienniczych to nowoczesna i przyciągająca wzrok alternatywa dla bardziej tradycyjnych systemów takich jak roll-up czy ścianki POP-UP z wydrukiem na PCV. Ponieważ rury ramy są wykonane z aluminium, a grafika jest drukowana na tkaninie w 100% wykonanej z poliestru jest to system, który nadaje się do recyklingu. Proces drukowania metodą sublimacji zapewnia odporność na pranie, gniecenie. Wydruk jest ognioodporny co jest bardzo ważnym argumentem podczas targów na zamkniętej powierzchni. Tusze na bazie wody są sublimowane bezpośrednio do włókiem tkaniny w wysokiej temperaturze.

Zalety ścianek tekstylnych

Oprócz tego, że ścianki reklamowe są doskonałym wsparciem w działaniach handlowych, promocyjnych i PR podczas targów, eventów, ale i również w punktach sprzedaży, należy zwrócić uwagę na kilka zalet wyróżniających te systemy wystawiennicze:

  • mobilność
  • łatwy montaż bez użycia narzędzi
  • ponumerowane elementy konstrukcji
  • sublimacyjny, bezwonny i ognioodporny wydruk
  • doskonałe dopasowanie tkaniny do konstrukcji
  • możliwość prania, prasowania, składania i zwijania wydruku
  • wysoka rozdzielczość drukowanej grafiki
  • różne rozmiary i kształty

Mobilne ścianki reklamowe tekstylne są powszechnie używane na targach, eventach i wydarzeniach. Ten popularny styl zagospodarowania przestrzeni wystawienniczej jest jednym z najbardziej trwałych, łatwych w montażu i wygodnym w transporcie.

Ścianki tekstylne reklamowe to rozwiązanie marketingowe, które cieszy się bardzo dużą popularnością. Dzięki zastosowaniu lekkiej aluminiowej konstrukcji oraz wydruku bezpośrednio na tkaninie, ścianki tekstylne są bardzo łatwe w montażu oraz transporcie. Doskonałe rozwiązanie na targi, prezentacje, konferencje oraz przemówienia.

W naszym sklepie znajdziesz również szeroką ofertę innych systemów wystawienniczych takich jak flagi reklamowe, torby papierowe z nadrukiem, roll-up w różnych rodzajach kaset.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl