Co nowego na blogu?
Techniki nadruku na torbie papierowej. Różnice między sitodrukiem a offsetem.

Sitodruk jest idealnym rozwiązaniem na zadruk dużej płaskiej powierzchni, ale żeby jednak wykonać taki wydruk musimy przejść odpowiedni proces przygotowawczy – musimy przygotować matrycę z Twoim projektem. Matryca to nic innego jak rama aluminiowa, na którą naciągamy gęstą siatkę ~ 200 oczek na 1 cm2. Tak przygotowaną siatkę pokrywamy specjalną emulsją światłoczułą...

Torby papierowe z nadrukiem - rodzaje, wykończenia i właściwości

Na początku 2018 roku uruchomiliśmy możliwość zamawiania toreb papierowych z własnym nadrukiem za pomocą naszego sklepu internetowego, zrealizowaliśmy już sporo ciekawych projektów, trudnych nadruków oraz odpowiedzieliśmy na ogrom maili związanych z zapytaniem o torby. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najczęściej zadawane pytania nie tylko z odpowiedzią, ale również i odpowiednim wyjaśnieniem. Jeżeli jeszcze nie było Ci dane zamawianie toreb przez Internet – poświeć 5 minut na ten wpis i odbądź z nami podróż w świat toreb reklamowych.

Niezależnie od tego czy komunikat wizualny ma być zastosowany w punkcie sprzedaży, na stoisku targowym, w biurze czy recepcji, w naszej ofercie na pewno znajdzie się odpowiednie rozwiązanie.

Roll-up z wydrukiem to świetna forma zagospodarowania przestrzeni reklamowej. Niska cena, bardzo duży wybór szerokości oraz rodzajów kaset sprawia, że roll-up jest w ścisłej czołówce systemów wystawienniczych. Wydruki na materiale banerowym charakteryzują się bardzo dobrą sztywnością, dzięki czemu nasze roll-up'y nie posiadają zawiniętych boków. Cała konstrukcja wraz z wydrukiem jest bardzo łatwa do transportu dzięki torbie transportowej.

Zbyt wiele produktów? Użyj filtrów pod menu w lewej kolumnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl