Co nowego na blogu?
Techniki nadruku na torbie papierowej. Różnice między sitodrukiem a offsetem.

Sitodruk jest idealnym rozwiązaniem na zadruk dużej płaskiej powierzchni, ale żeby jednak wykonać taki wydruk musimy przejść odpowiedni proces przygotowawczy – musimy przygotować matrycę z Twoim projektem. Matryca to nic innego jak rama aluminiowa, na którą naciągamy gęstą siatkę ~ 200 oczek na 1 cm2. Tak przygotowaną siatkę pokrywamy specjalną emulsją światłoczułą...

Torby papierowe z nadrukiem - rodzaje, wykończenia i właściwości

Na początku 2018 roku uruchomiliśmy możliwość zamawiania toreb papierowych z własnym nadrukiem za pomocą naszego sklepu internetowego, zrealizowaliśmy już sporo ciekawych projektów, trudnych nadruków oraz odpowiedzieliśmy na ogrom maili związanych z zapytaniem o torby. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najczęściej zadawane pytania nie tylko z odpowiedzią, ale również i odpowiednim wyjaśnieniem. Jeżeli jeszcze nie było Ci dane zamawianie toreb przez Internet – poświeć 5 minut na ten wpis i odbądź z nami podróż w świat toreb reklamowych.

Ścianki banerowe typu Pegasus to teleskopowa przenośna ścianka reklamowa w której zarówno szerokość jak i wysokość są regulowane na wysokość do 2,4 m co sprawia, że ten rodzaj ścianki jest doskonały do prezentacji ponadwymiarowych banerów, a także do mniejszych banerów. Swoje zastosowanie znajduje jako tło dla sesji zdjęciowych, konferencjach prasowych, zagospodarowanie tylnej powierzchni wystawienniczej lub sklepach, teatrze lub nawet na lotnisku.

Ścianka reklamowa banerowa Pegasus składa się z pionowych wsporników teleskopowych oraz poziomych górnych i dolnych poprzeczek, które posiadają teleskop ze stalowymi stopami, które zapewniają stabilność konstrukcji. Baner w tle jest odpowiednio przygotowany, posiada tunele przez które należy włożyć poprzeczki. Ścianka banerowa Pegasus jest kompaktową alternatywą dla szerokich roll-up'ów. Montaż stojaka jest prosty, łatwy i zajmuje tylko kilka minut.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl