Co nowego na blogu?
Techniki nadruku na torbie papierowej. Różnice między sitodrukiem a offsetem.

Sitodruk jest idealnym rozwiązaniem na zadruk dużej płaskiej powierzchni, ale żeby jednak wykonać taki wydruk musimy przejść odpowiedni proces przygotowawczy – musimy przygotować matrycę z Twoim projektem. Matryca to nic innego jak rama aluminiowa, na którą naciągamy gęstą siatkę ~ 200 oczek na 1 cm2. Tak przygotowaną siatkę pokrywamy specjalną emulsją światłoczułą...

Torby papierowe z nadrukiem - rodzaje, wykończenia i właściwości

Na początku 2018 roku uruchomiliśmy możliwość zamawiania toreb papierowych z własnym nadrukiem za pomocą naszego sklepu internetowego, zrealizowaliśmy już sporo ciekawych projektów, trudnych nadruków oraz odpowiedzieliśmy na ogrom maili związanych z zapytaniem o torby. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najczęściej zadawane pytania nie tylko z odpowiedzią, ale również i odpowiednim wyjaśnieniem. Jeżeli jeszcze nie było Ci dane zamawianie toreb przez Internet – poświeć 5 minut na ten wpis i odbądź z nami podróż w świat toreb reklamowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy możliwość zamawiania toreb papierowych z nadrukiem za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Oferta została podzielona na 3 wersje:

- torby papierowe białe i brązowe z nadrukiem produkowane maszynowo z papieru o gramaturze 90-100g/m2 na których możemy nadrukować dowolne logo, hasło reklamowe, dane adresowe itp. do 4 kolorów. Torby znakowane są metodą sitodruku w skali kolorów PANTONE

- torby papierowe laminowane z nadrukiem - seria toreb z linii elegance. Torby składane ręcznie, drukowane w pełnym kolorze w przestrzeni barw CMYK na papierze kredowym o gramaturze 170g/m2 uszlachetnione folią mat lub błysk. Całość elegancji dopełnia paleta wyboru kolorów sznurków bawełnianych lub poliestrowych. Torby papierowe laminowane są klejone za pomocą taśmy kauczukowej dzięki czemu są dużo bardziej wytrzymałe.

- torby papierowe z nadrukiem UV - seria toreb z linii premium. Oferta dla najbardziej wymagających klientów, dla których jakość i wygląd torby jest na 1 miejscu. Torby z takimi samymi parametrami technicznymi jak seria elegance, ale z uszlachetnieniem matowym oraz lakierem UV.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl