Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Torby papierowe z nadrukiem - różne rodzaje, jedno przeznaczenie!

Opakowanie to często niedoceniany element komunikacji rynkowej firmy z klientami. Rosnące wymagania klientów i chęć pozostawienia w tyle konkurencji spowodowały, że przypisuje się im znacznie większą wagę. Dlaczego w ostatnich latach torby papierowe wiodą prym wśród opakowań?

Pierwsze wrażenie czyli zapakuj w torbę papierową z nadrukiem

Zapakowanie zawartości w papier kojarzy się z czymś droższym, luksusowym i wyselekcjonowanym. W odróżnieniu od plastiku papierowe torby z nadrukiem to element, który zapada w pamięć klientów. Przekonuje do siebie nie tylko ze względów wizerunkowych, ale także ekologicznych. Pierwsze wrażenie w znaczący sposób wpływa na ocenę firmy i jej produktów. Zadbaj, aby Twój produkt dzięki papierowej torbie z nadrukiem zapadł w pamięć już na etapie unboxingu.

Papierowa torby z nadrukiem - gdzie i jak?

Jeśli stoisz przed wyborem papierowych toreb z nadrukiem koniecznie rozważ kilka kwestii. Zadbaj, aby zamawiane torby papierowe pochodziły prosto od producenta. Dzięki temu będziesz mieć wpływ na każdy etap projektowania swojej torby papierowej z nadrukiem oraz zachowasz gwarancję najniższej ceny. To istotne, ponieważ słabej jakości nadruk, umieszczony na torbie papierowej w nieodpowiednim miejscu, w nieodpowiedniej wielkości może wywołać odwrotny do zamierzonego efekt.

Sprawdź naszą ofertę z kilkoma progami cenowymi. Im większa ilość zamawianych toreb tym korzystniejsza cena. Pamiętaj aby na etapie przygotowywania wyceny podać niezbędne dane - nakład, ilość kolorów nadruku, ilość stron nadruku oraz rozmiar torby lub elementów, które chcesz do niej zmieścić.

Wybierz nadruk, który ma zawierać twoja torba. Pamiętaj, aby był spójny z komunikacją wizerunkową Twojej firmy. Może to być logo, dane kontaktowe lub hasło, które zapadnie w pamięć przy pierwszym kontakcie. Miej na uwadze, że im więcej kolorów będzie zawierał Twój przekaz tym torba z nadrukiem może być droższa.

Nie zamawiaj papierowych toreb z nadrukiem na ostatnią chwilę. Jak w przypadku każdych personalizowanych opakowań, tak również tutaj czas oczekiwania to ok. 14-21 dni roboczych.

Torba papierowa z nadrukiem sitodruk
opis obrazka

Czy warto zamówić papierowe torby z nadrukiem?

Czy projekt papierowych toreb z nadrukiem opłaci się Twojej firmie? Zdecydowanie tak! Na temat należy jednak spojrzeć obiektywnie i uwzględnić koszty. Cena toreb papierowych z nadrukiem zależy od kilku kwestii. Jeśli decydujesz się na zakup standardowych toreb papierowych z nadrukiem np. świątecznym bez personalizacji, to bez problemu znajdziesz takie o wysokiej dostępności i dobrej cenie.

Jeśli jednak interesują cię reklamowe torby z nadrukiem musisz uwzględnić zamawiany wolumen. Jeśli chcesz zamówić tylko kilka sztuk zdecyduj się na małą drukarnię która zaproponuje Ci odpowiednią technologię nadruku. Być może nie będzie konieczny zakup matrycy. Jeśli jednak zależy Ci na większym zamówieniu toreb papierowych z nadrukiem porównaj kilka ofert wielu producentów - nie tylko cena jest wyznacznikiem wyboru konkretnej oferty.

Do Państwa dyspozycji oddajemy możliwość zamawiania toreb papierowych z nadrukiem za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Oferta została podzielona na 3 wersje:

  • torby papierowe białe i brązowe z nadrukiem produkowane maszynowo z papieru o gramaturze 90-100g/m2 na których możemy nadrukować dowolne logo, hasło reklamowe, dane adresowe itp. do 4 kolorów. Torby znakowane są metodą sitodruku w skali kolorów PANTONE

  • torby papierowe laminowane z nadrukiem - seria toreb z linii elegance. Torby składane ręcznie, drukowane w pełnym kolorze w przestrzeni barw CMYK na papierze kredowym o gramaturze 170g/m2 uszlachetnione folią mat lub błysk. Całość elegancji dopełnia paleta wyboru kolorów sznurków bawełnianych lub poliestrowych. Torby papierowe laminowane są klejone za pomocą taśmy kauczukowej dzięki czemu są dużo bardziej wytrzymałe.

  • torby papierowe z nadrukiem UV - seria toreb z linii premium. Oferta dla najbardziej wymagających klientów, dla których jakość i wygląd torby jest na 1 miejscu. Torby z takimi samymi parametrami technicznymi jak seria elegance, ale z uszlachetnieniem matowym oraz lakierem UV.

Zajdziesz u nas szeroką gam toreb papierowych z nadrukiem w 100% nadających się do recyklingu, to powoduje, że nie musisz iść na żaden kompromis jeżeli chcesz przejść na przyjazne dla środowiska torby.

Torby papierowe z nadrukiem - wady i zalety

Jeśli nadal zastanawiasz się nad wyborem toreb papierowych z nadrukiem koniecznie rozważ wszystkie wady i zalety:

ZALETY WADY
zwiększenie rozpoznawalności marki cena często znacznie wyższa ze względu na konieczność wykonania nadruku w różnych technologiach.
doskonałe pierwsze wrażenie już na etapie unboxingu konieczność zakupu większego nakładu
odbieganie od konkurencji  
możliwość zaprojektowanie od podstaw przez zleceniodawcę  
torby papierowe są świetnym nośnikiem informacji kontaktowych jak adres, numer telefonu czy logo  
zachwyca prostotą  
ekologiczne rozwiązanie  
minimalizm i wysoka estetyka  
gadżet wizerunkowy zarówno dla klientów, jak i kontrahentów  

Możliwości są nieograniczone. Bez znaczenia czy szukasz alternatywy dla standardowych foliwych (plastikowych) toreb do Twojego sklepu, organizujesz wydarzenie na którym musisz rozdać starter packi, czy chcesz wręczać po prostu firmowe gadżety dla Twoich klientów. Klienci doceniają estetyczne torby papierowe, które dzięki uchwytom (papierowym lub ze sznurka) są wygodne do noszenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl