Co nowego na blogu?
Techniki nadruku na torbie papierowej. Różnice między sitodrukiem a offsetem.

Sitodruk jest idealnym rozwiązaniem na zadruk dużej płaskiej powierzchni, ale żeby jednak wykonać taki wydruk musimy przejść odpowiedni proces przygotowawczy – musimy przygotować matrycę z Twoim projektem. Matryca to nic innego jak rama aluminiowa, na którą naciągamy gęstą siatkę ~ 200 oczek na 1 cm2. Tak przygotowaną siatkę pokrywamy specjalną emulsją światłoczułą...

Torby papierowe z nadrukiem - rodzaje, wykończenia i właściwości

Na początku 2018 roku uruchomiliśmy możliwość zamawiania toreb papierowych z własnym nadrukiem za pomocą naszego sklepu internetowego, zrealizowaliśmy już sporo ciekawych projektów, trudnych nadruków oraz odpowiedzieliśmy na ogrom maili związanych z zapytaniem o torby. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najczęściej zadawane pytania nie tylko z odpowiedzią, ale również i odpowiednim wyjaśnieniem. Jeżeli jeszcze nie było Ci dane zamawianie toreb przez Internet – poświeć 5 minut na ten wpis i odbądź z nami podróż w świat toreb reklamowych.

Torby papierowe z nadrukiem białe z wysokiej klasy z papieru eko oraz kraft białego z uchwytami skręcanymi. Nadruk wykonywany jest na gotowych torbach metodą sitodrukową o intensywnym natężeniu koloru, torbę możemy znakować maksymalnie do 4 kolorów.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów w związku z czym w naszym sklepie dostępne są różne rozmiary toreb. Udostępniamy również siatkę do przygotowania projektu graficznego na karcie produktu. Minimalne zamówienie na torby papierowe z nadrukiem z papieru eko lub kraft wynosi 150 sztuk.

Ekologiczne torby papierowe mogą być znakomitą alternatywą dla zwykłych, plastikowych reklamówek, coraz więcej osób zwraca uwagę na ekologię. Nowy trend toreb reklamowych doskonale wpisuje się tak dobrze w oczekiwania rynku. Torby wykonane z papieru znajdują zastosowanie w sklepach, dużych marketach czy gastronomii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl